Wypoczynek i aktywność / Z przyrodą i historią za pan brat

Odpoczynek
Rodzice odpoczywają lub tworzą, a dzieci aktywnie spędzają czas. Podoba się Wam taka wizja? Tutaj to możliwe. Możecie poleżeć na łące i pogapić się w chmury, poczytać lub porozwiązywać krzyżówki. W tym czasie zabiorę Wasze dzieci na wyprawę i zorganizuję Im czas w kącikach aktywności. Zapraszam w niedziele, albo w innym umówionym terminie.
Muzyka
Kocham muzykę. I moi bliscy i przyjaciele kochają muzykę. A w dolince jest cudowna akustyka. Organizujemy więc muzyczne spotkania – koncerty w ogrodzie i wspólne muzykowanie ze śpiewem. Można przywozić własne instrumenty i propozycje ulubionych melodii. Spotkania najczęściej odbywają się w piątkowe wieczory.
Rzemiosło
Własnoręcznie zrobiony mebelek? W Zagrodzie można poddać renowacji dowolny przedmiot albo przygotować niespodziankę dla najbliższych – tabliczkę z dobrym słowem, skrzyneczkę na zabawki. Można też samodzielnie zmontować ławeczkę do użytku domowego. Sama odnawiam stare meble i przedmioty codziennego użytku do domku, więc chętnie udostępnię własny warsztacik.
Rękodzieło
Działa relaksująco i pozwala spokojnie płynąć myślom. A efekty własnej pracy dają niebywałą satysfakcję. Z lokalnymi twórcami pokażemy Wam podstawy haftu, robótek ręcznych, wicia wianków, papieroplastyki, szycia, tkania.. Tutaj istnieje możliwość wspólnego spędzania czasu z robótką w ręku – takie marzenia miałam mieszkając w mieście, a tutaj mam wreszcie na to czas.
Galeria